Opr. Dr.
Necip DENİZ

Opr. Dr. Necip deniz, 1987 yılında Gaziantep'te doğdu. İlk ve ortaokul eğitimini Gaziantep Özel Fırat Koleji'nde, lise eğitimini birincilikle girdiği Akınal Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Tıp fakültesi eğitimini 2013 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde aldı. Ardından mecburi hizmetini yapmak için Gaziantep İl Ambulans Servisi Komuta Kontrol Merkezi’ne atandı.

2014 yılında İl Ambulans Servisi Başhekim Yardımcısı, 2015 yılında İl Ambulans Servisi Başhekimi olarak görev yaptı. Sonrasında Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisası için Sağlık Bilimleri Üniversitesi, İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi'nde çalışmaya başladı.

2021 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı mecburi hizmeti için Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi’ne atandı.

2023 yılında İstanbul Yeditepe Üniversitesi'nde Üremeye Yardımcı Tedaviler Eğitimine (ÜYTE) başlayarak Tüp Bebek Uzmanlığı Sertifikasını aldı.

Genital Estetik ve Kozmetik Jinekoloji, Cinsel Terapi, Çift Terapisi ve Danışmanlığı, Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği, Minimal İnvaziv Endoskopik Girişimler alanında sertifikaları bulunmaktadır.

Özel ilgi alanları Gebelik, İnfertilite (Çocuk sahibi olamama),  Jinekolojik Hastalıklar, Menopoz, Polikistik Over Sendromu, Tüp Bebek Tedavileri, Kozmetik Jinekolojidir.

Güncelleme Tarihi:2024-03-27 11:39:32

Bölümdeki Diğer Hekimler

Prof. Dr. Ali İrfan GÜZEL
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM
Dr. Öğr. Üyesi Çağdaş DEMİROĞLU
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM
Opr. Dr. Engin PALAZ
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM
Opr. Dr. Sevgi KANDEMİR
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM
Doç. Dr. Ebru ERSOY
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM
Dr. Öğr. Üyesi Duygu Alime ALMALI
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM